2005 - 2010
Nadal nieźle się bawię z zespołem WAWELE ...Wystąpiliśmy ponownie w Sali Kongresowej jako jedna z gwiazd finału programu "Szansa na sukces"Oczywiście koncertujemy z WAWELAMI w całej Polsce i nie tylko...


***

Ostatnio sporo podróżowałem z koncertami po świecie...


Z Wawelami w Alpach. Z Bluesmobile w Lille i w Koeln.

Szczegóły wyprawy do Niemiec poniżej w
relacji

Bluesmobile wszędzie dojedzie, w każdą pogodę!
Jednakże nie trzeba daleko jechać by zagrać z wielkimi. Jak choćby na JIMIWAY BLUES FESTIVAL. Gdzie grałem m.in. z wielkim Chrisem Farlowem (Colloseum) oraz z Normanem Beakerem (Paul Jones, Jack Bruce)!!!CHRIS FARLOWE & NORMAN BEAKER

***

Po wielu latach nie ulegania namowom i naciskom zdecydowałem się w końcu reaktywować formację CHARMING BEAUTIES.Nowa edycja prezentuje się na koncertach w poniższym składzie n/z od lewej:
Ewa Niewdana, Agnieszka Kiermasz, Jan Pilch, Jacek Królik, Renata Świerczyńska, Artur Malik, Jacek Chruściński i Adam Niedzielin!!!Ukazał się już promocyjny singiel z utworami "Szkoda, ach jaka szkoda" i "Pora szarych drzew".  Wkrótce na rynku   będzie również płyta DVD prezentująca zapis naszego występu w Teatrze STU.   A my zapraszamy na koncerty!

***

Miałem zaszczyt i przyjemność zagrać cykl koncertów z Sir Oliverem Mally - wokalistą i gitarzystą, którego album pt. A Hard Night's Day został uznany przez kwartalnik Blues News PŁYTĄ ROKU 2007. Było super!Trzeba będzie powtórzyć to granie bo to super projekt!


POWRÓT