2005 - 2010
Nadal nieźle się bawię z zespołem WAWELE ...Wystąpiliśmy ponownie w Sali Kongresowej jako jedna z gwiazd finału programu "Szansa na sukces"Oczywiście koncertujemy z WAWELAMI w całej Polsce i nie tylko...


***

Ostatnio sporo podróżowałem z koncertami po świecie...


Z Wawelami - relaks w Alpach.     Bluesmobile i inni na festiwalu koło Lille.      W Koeln - piwny relaks.    
WŁOCHY                                                 FRANCJA                                                 NIEMCY
   

Szczegóły ostatniej wyprawy do Niemiec poniżej w
relacji

Jednakże nie trzeba daleko jechać by zagrać z wielkimi.
Jak choćby na JIMIWAY BLUES FESTIVAL. Gdzie grałem m.in. z
Chrisem Farlowem (Colloseum) i Normanem Beakerem (Paul Jones, Jack Bruce)!!!


   TADEK POCIESZYŃSKI                         JCH                                CHRIS FARLOWE                NORMAN BEAKER

Bluesmobile wszędzie dojedzie w każdą pogodę!

***

Po wielu latach nie ulegania namowom i naciskom zdecydowałem się w końcu reaktywować formację CHARMING BEAUTIES.Nowa edycja nosi nazwę CHARMING BEAUTIES ALL STARS BAND i występuje w poniższym składzie n/z od lewej:
Ewa Niewdana, Agnieszka Kiermasz, Jan Pilch, Jacek Królik, Renata Świerczyńska, Artur Malik, Jacek Chruściński i Adam Niedzielin!!!Ukazał się już promocyjny singiel z utworami "Szkoda, ach jaka szkoda" i "Pora szarych drzew". Wkrótce na rynku będzie również płyta DVD prezentująca zapis koncertu w Teatrze STU.

***

Miałem zaszczyt zagrać cykl koncertów z Sir Olivierem Mally - wokalistą i gitarzystą, którego album pt. A Hard Night's Day został uznany przez kwartalnik Blues News PŁYTĄ ROKU 2007. Było super!

POWRÓT